Αρχική ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΟ Γιούχτας 1-1 Εθνικός

ΑΟ Γιούχτας 1-1 Εθνικός

1363
0

Σε ενα παιχνίδι ,στο οποίο το αγωνιστικό ενδιαφέρον βρέθηκε στο 2ο μέρος ΑΟ Γιουχτας και Εθνικός ήρθαν ισόπαλοι με 1-1΄,με τα γκολ να μπαίνουν στο 62 για τους γηπεδούχους και στο 67ο λεπτο για τους φιλοξενουμενους.Σκορερ Βαρούχας και Βλάχος αντίστοιχα.Οι γηπεδούχοι αγωνίζονταν απο το 20ο λεπτό με 10 παίκτες λογω αποβολής του Τριανταφύλλου για μαρκάρισμα στον Σκεντεράι.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ: Κόλλιας, Κασσωτάκης, Ρουμπάκης, Πλουσής, Ραπτάκης, Τζανής, Τσάτσος (86’ Σφυρογιαννάκης), Μαυρομάτης (90+1 Κορτσινίδης), Τριανταφύλλου, Κουσίδης (58’ Βαρούχας), Ηλιόπουλος (75’ Κοντογιάννης)
Στον πάγκο του Γιούχτα έμειναν οι: Στρατάκη, Γιαννόπουλος, Λογοθέτης

ΕΘΝΙΚΟΣ: Κολιοφούκας, Βλάχος, Μηλιώτης, Κορνέζης, Πεχλιβανίδης, Σκεντεράι (46′ Ρομάνο), Αλεξίου, Κωνσταντίνου, Μπλάνκο (78’ Μάναλης), Τσιλιγκίρης, Παυλάκης (64΄ Σταματάκος)
Στον πάγκο του Εθνικού έμειναν οι: Πολίτης, Βουτσινάς, Λεωνιδόπουλος, Σμίλτος