Home ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Εμπορικός Σύλλογος Πειραιώς : Αυτοί είναι οι υποψήφιοι για τις εκλογές της...

Εμπορικός Σύλλογος Πειραιώς : Αυτοί είναι οι υποψήφιοι για τις εκλογές της 22ης και 23ης Σεπτεμβρίου

171
0

Από τον Εμπορικό Σύλλογο Πειραιώς, ανακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι που θα λάβουν μέρος στις εκλογές του Συλλόγου που θα διεξαχθούν οριστικά την Τρίτη 22 και την Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου 2020 στην αίθουσα του Εμπορικού Συλλόγου Πειραιώς (Γ. Κασιμάτη 1 Μεγ. ΕΒΕΠ – 4ος όροφος) ή μέσω χρήσης σύγχρονων ψηφιακών μέσων.

α. Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ – ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΠΡΑΛΟΥ

  1. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανδρέα
  3. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  4. ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Εμμανουήλ
  6. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  7. ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Γερασίμου
  8. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  9. ΚΟΡΔΩΝΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Νικολάου
  10. ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
  11. ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  12. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου
  13. ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του Χαραλάμπους
  14. ΝΟΜΙΚΟΥ ΦΛΩΡΑ του Γεωργίου
  15. ΟΒΑΚΙΜΙΑΝ ΑΓΚΟΠ του Γκαραμπέτ
  16. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
  17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του Παναγιώτου
  18. ΠΑΤΡΑΣ ΦΩΚΑΣ του Ιωάννου
  19. ΠΙΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  20. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιορδάνη
  21. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαραλάμπους
  22. ΣΑΜΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταματίου
  23. ΣΑΧΙΝΙΑΝ ΔΑΝΙΗΛ (ΝΤΑΝΟΣ) του Μπαγδασάρ
  24. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
  25. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Πέτρου
  26. ΣΤΡΑΒΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  27. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  28. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου
  29. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  30. ΦΕΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  31. ΦΡΟΝΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  32. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χριστοφόρου
  33. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου
  34. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Χρήστου

 

β. Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

 

ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ- ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΠΡΑΛΟΥ

 

  1. ΜΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεμιστοκλέους
  3. ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου
  4. ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αναστασίου

 

Γ. Υποψήφιοι Αντιπρόσωποι στην Δευτεροβάθμια Οργάνωση

(Ομοσπονδία Εμπορικών Συλλόγων Αττικής

Oμόρων Νομών & Νήσων Αιγαίου)

 

ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ – ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΠΟΛΙΤΑΚΗ

  1. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιορδάνη
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανδρέα
  3. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  4. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γερασίμου-Ανδρέα
  5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Εμμανουήλ
  6. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  7. ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Γερασίμου
  8. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους
  9. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  10. ΚΟΡΔΩΝΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Νικολάου
  11. ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  12. ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεμιστοκλέους
  13. ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου
  14. ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του Χαραλάμπους
  15. ΝΟΜΙΚΟΥ ΦΛΩΡΑ του Γεωργίου
  16. ΟΒΑΚΙΜΙΑΝ ΑΓΚΟΠ του Γκαραμπέτ
  17. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
  18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του Παναγιώτου
  19. ΠΑΤΡΑΣ ΦΩΚΑΣ του Ιωάννου
  20. ΠΙΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  21. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαραλάμπους
  22. ΣΑΜΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ του Σταματίου
  23. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
  24. ΣΤΡΑΒΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  25. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  26. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  27. ΦΡΟΝΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  28. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου
  29. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Χρήστου

 

Δ. Υποψήφιοι για την Εφορευτική Επιτροπή

ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ – ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΠΡΑΛΟΥ

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Εμμανουήλ
  2. ΕΛΜΑΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  4. ΣΑΛΠΕΑ ΠΙΤΤΑΚΗ ΘΩΜΑΪΣ του Σπυρίδωνος
  5. ΦΡΟΝΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννου

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.