Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 6-7/2/2016

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 6-7/2/2016

1049
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/02/16 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-1
2. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/02/16 12:00 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 3-2
3. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-0
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-6
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
6. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/02/16 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
7. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/02/16 15:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-1
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/02/16 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 3-0
10. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 06/02/16 15:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-1
11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 06/02/16 15:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 6-1
12. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 06/02/16 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 3-0
13. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 07/02/16 14:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0
14. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-0
15. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/02/16 15:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 06/02/16 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 0-5
17. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 06/02/16 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/02/16 15:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 3-0
19. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/02/16 13:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 0-3
20. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/02/16 13:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
21. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 3-6
22. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-5
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/02/16 11:15 ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
24. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 07/02/16 13:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 1-2
25. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/02/16 13:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
26. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΖΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/02/16 13:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-1
27. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/02/16 13:00 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 1-0
28. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 2-2
29. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 07/02/16 15:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/02/16 10:30 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ .. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 1-1
31. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/02/16 10:30 ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΟΥΡΗ Η., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ .) 0-1
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/02/16 10:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-2
33. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/02/16 10:30 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
34. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 07/02/16 12:00 ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΚΟ Α. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-1
35. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/02/16 12:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-1
36. ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/02/16 13:00 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΡΟΔΗΣ .) 2-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.