Home ΠΟΛΙΤΙΚΑ Όλοι οι υποψήφιοι βουλευτές στην Α’ Πειραιά

Όλοι οι υποψήφιοι βουλευτές στην Α’ Πειραιά

1271
0
1.ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του Χρήστου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
2.
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
3.
ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευθυμίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας)
4.
ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευτυχίου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
5.
ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γερασίμου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))

6.
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Αγγέλου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
7.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χρήστου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ Εκλογική Συνεργασία)
8.
ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
9.
ΒΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιακώβου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)
10.
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ (ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»)
11.
ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΛΛΑΣ του Γεωργίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)
12.
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΛΟΗ – ΑΝΝΑ του Νικολάου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
13.
ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παντελή (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
14.
ΓΕΝΝΙΑ ΓΕΩΡΓΊΑ του Σωκράτη (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
15.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΓΟΣ) του Ευγενίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
16.
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Νικολάου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας)
17.
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευστρατίου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
18.
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Γεωργίου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
19.
ΔΙΑΒΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στυλιανού (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
20.
ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
21.
ΔΟΥΚΑ (DUKA) ΚΡΙΣΤΙΝΑ (GJYSTINA) του Αχμέτ (Αhmet) (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΥΛΕΥΘΕΡΩΣΗ))
22.
ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΝΗ) του Δημητρίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
23.
ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη(ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
24.
ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Γεωργίου (δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος)
25.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
26.
ΖΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του Παύλου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
27.
ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του Αντωνίου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))
28.
ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γερασίμου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

….. φύλλο της υπ ́αριθμ.3427/2015 απόφασης Πολυμελούς Πρωτοδικείου Πειραιώς (Εκούσια Δικαιοδοσία)
—————————–
29.
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ (δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος)
30.
ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Θεοδώρου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
31.
ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεμιστοκλή (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
32.
ΚΑΛΛΙΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Αναστασίου (Λαϊκή Ενότητα)
33.
ΚΑΝΤΙΩΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του Σπύρου (Λαϊκή Ενότητα)
34.
ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
35.
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
36.
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σταύρου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)
37.
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
38.
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
39.
ΚΟΝΤΑΞΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Εμμανουήλ (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))
40.
ΚΟΝΤΡΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία (ΚΟΙΝΩΝΙΑ)
41.
ΚΟΡΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)
42.
ΚΟΥΖΗΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)
43.
ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
44.
ΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ)
45.
ΚΡΙΤΣΟΤΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ του Νικολάου «ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ» (Ε.ΠΑ.Μ.)
46.
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κυριάκου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
47.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Ανδρέα (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
48.
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γρηγορίου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
49.
ΛΑΜΠΡΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Γεωργίου (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α. (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ))
50.
ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Πιέρρου (Λαϊκή Ενότητα)
51.
ΜΑΝΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου «ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ» (Ε.ΠΑ.Μ.)
52.
ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του Γεωργίου (Λαϊκή Ενότητα)
53.
ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)
54.
ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
55.
ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)
56.
ΜΕΛΛΙΟΣ ΖΩΗΣ του Χρήστου (Λαϊκή Ενότητα)
57.
ΜΙΣΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ του Γεωργίου (δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος)
58.
ΜΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Βασιλείου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ Εκλογική συνεργασία)
59.
ΜΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Αγγέλου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)
60.
ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)
61.
ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ του Σπύρου – Νεκτάριου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
62.
ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)
63.
ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)
64.
ΝΙΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά (ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ.»)

65.
ΝΙΚΗΤΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Δημητρίου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ Εκλογική συνεργασία)
66.
ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του Γεωργίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
67.
ΝΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)
68.
ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))
69.
ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))
70.
ΞΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)
71.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Σπυρίδωνα (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)
72.
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)
73.
ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λεωνίδα (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
74.
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του Αντωνίου(Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))
75.
ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Ισιδώρου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)
76.
ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αθανασίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)
77.
ΠΡΩΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του Εμμανουήλ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)
78.
ΡΑΚΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Σάββα (Λαϊκή Ενότητα)
79.
ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαράλαμπου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
80.
ΡΟΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Δημητρίου (Λαϊκή Ενότητα)
81.
ΡΟΥΣΣΟΥ-ΜΕΛΑ ΖΩΗ του Ευαγγέλου – Αντωνίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
82.
ΣΑΛΠΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))
83.
ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αποστόλου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)
84.
ΣΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
85.
ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανάργυρου (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
86.
ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Πέτρου (ΚΟΙΝΩΝΙΑ)
87.
ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Φιλίππου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)
88.
ΣΤΑΗ ΑΝΝΑ του Σταύρου (ΟΑΚΚΕ – Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ)
89.
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη(ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
90.
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Βαλεριι (δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος)
91.
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΑΝΤΡΕΑΣ του Ιωάννη (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς)
92.
ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)
93.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου Τραχανά (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))
94.
ΤΣΙΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Λεοντίου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))
95.
ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου «ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ» (Ε.ΠΑ.Μ.)
96.
ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Μιχαήλ (Λαϊκή Ενότητα)
97.
ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)
Πηγή protodikeio-peir.gr

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.