Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Τελικά αποτελέσματα Πανελληνιίου κλειστού στίβου στο ΣΕΦ – Πρωταθλητής στους Άνδρες ο...

Τελικά αποτελέσματα Πανελληνιίου κλειστού στίβου στο ΣΕΦ – Πρωταθλητής στους Άνδρες ο ΟΣΦΠ

1098
0

Η βαθμολογία στους άνδρες

1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 49

2.ΓΣ Κηφισιάς 44

3.Παναξιακός 28

4.ΓΣ ΕΛ Βενιζέλος 25

5.ΠΑΟ 24

6.ΑΕΚ 22

800μ

1.Θεοφάνης Μιχαηλάς (ΓΣ Κηφισιάς) 1.51.55

2.Θανάσης Καλάκος (ΓΣ Γλυφάδας) 1.52.30

3.Ανδρέας Στεργίου (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 1.53.83

4.Κώστας Βασιλλακης (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 1.54.27

5.Χρήστος Τρομπούκης (ΓΕ Αγρινίου) 1.54.49

6.Γιώργος Δημητράκης (Παναξιακός) 1.56.29

7.Γιώργος Ανδριέλος (ΑΕΚ) 2.01.70

8.Σπύρος Πρέντζας (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 2.02.34

200μ

1.Παναγιώτης Τριβυζάς (ΟΣΦΠ) 21.48

2.Γιώργος Αγορίτσας (ΓΕΑ Τρικάλων) 21.90

3.Φλοριάν Στεφάν (ΓΣ Κηφισιάς)  22.12

4.Ηλίας Ντούμας (ΓΕΑ Τρικάλων) 22.19

5.Στράτος Φραγκούλης (ΓΣ Ελ Βενιζέλος)  22.38

6.Παναγιώτης Θανασούλας (ΠΑΟ) 22.40

7.Κωστας Νάκος (ΓΣ ΤΡικάλων) 22.86

8.Αγγελος Φυσσέλας (ΑΕ Μεσογείων) 22.90

60μ εμπόδια

1.Μιχάλης Κιάφας (ΑΕΚ) 8.11

2.Νίκος Σαισανάς (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 8.12

3.Παναγιώτης Μπεκιαρίδης (Ολυμπιακή Δομή) 8.23

4.Αλεξανδρος Χατζησάββας (ΜΕΑΣ Τρίτων) 8.33

5.Νίκος Μαρής (Εφηβος Χίου) 8.36

5.Βασίλης Τσούγιας (ΓΣ Κηφισιάς) 8.36

7.Αργύρης Κιάφας (ΑΕΚ) 8.37

8.Αλέξης Αρβανίτης (Ολυμπιάδα Κηφισιάς) 8.40

7θλο

1.Παναγιώτης Μάντης (Πανιώνιος) 5.127

7.18-6.62-13.06-1.78-8.44-4.40-2.56.65

2.Δημήτρης Αλαμπρίτης (ΠΑΟ) 4.531

3.Στέλιος Ποντκέας (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 4.485

4.Γιώργος Στεφανής (ΓΕ Νάουσας) 4.429

5.Παναγιώτης Πήτας (ΓΣ Βόλου) 4.362

6.Χρήστος Τσιάβες (ΓΣ Τρικάλων) 4.330

7.Σταύρος Σαλαβούρας (Παναξιακός) 4.044

8.Αντώνης Παπαγεωργίου (Πήγασος Λαρισας) 4.040

Τριπλούν

1.Δημήτρης Τσιάμης (ΟΣΦΠ) 16.28

2.Δημήτρης Μπαλταδούρος (ΓΣ Ηλιούπολης) 15.80

3.Εμμανουήλ Μακρής (ΠΑΟΚ)  15.65

4.Θεόδωρος Ζιντζόβας (ΓΣ Κηφισιάς) 15.36

5.Δημήτρης Μονόπωλης (Κερκυραϊκός) 15.21

6.Κώστας Σαράκης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 15.02

7.Σταύρος Γεωργίου (ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδας) 14.56

8.Λούης Φίζι (Πανελλήνιος) 14.43

3.000μ

1.Ανδρέας Δημητράκης (Παναξιακός) 8.12.35

2.Κώστας Γκελαούζος (ΠΑΟ) 8.21.38

3.Δήμος Μαγγίνας (ΠΑΟ) 8.23.03

4.Νικόλας Φράγκου (ΓΑΣ Ιλισός) 8.32.03

5.Λάμπρος Μαλτέζος (ΓΑΣ Ιλισός) 8.45.45

6.Γιώργος Βλαχάκης (Π Φαλήρου)  8.46.30

7.Κώστας Σταμούλης (ΓΕ Αγρινίου) 8.50.21

8.Παναγιώτης Καραίσκος (Πανελλήνιος) 8.52.93

Γυναίκες

Βαθμολογία

1.ΑΕΚ 4

2.Πανιώνιος 30,5

3.Παναξιακός ΑΟ 24

3.ΓΣ Κηφισιάς 24

5.ΓΕ Ηρακλείου 23

6.Ολυμπιακός ΣΦΠ 22,5

800μ

1.Ελένη Φιλάνδρα (ΓΕΑ τρικάλων) 2.05.80

2.Κων/να Γιαννοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 2΄06.66

3.Ευγενία Παπαδημάτου (ΓΣ Πίνδαρος) 2.14.30

4.Κατερίνα Κούτλη (ΑΕ Μεσογείων) 2.15.07

5.Βαρβάρα Γρίλλου (ΓΣ Κερατσινίοου) 2.17.01

6.Αναστασία Θωαϊδου (Αναγ Λαμίας) 2.17.43

7.Παρασκευούλα Θρσαυβούλου (ΠΑΟΚ) 2.17.49

8.Πηνελόπη Νίκα (ΑΟ Πευκοφύτου) 2.22.15

Τριπλούν

1.Βούλα Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 14.12

2.Κωνσταντίνα Ρωμαίου (Κερκυραϊκός) 12.94

3.Κριστίνα Αλβερτσιάν (ΑΓΕΜΣ Σπάρτακος) 12.91

4.Νίκη Πανέττα (ΟΣΦΠ) 12.83

5.Χριστίνα Κωστή (Πανιώνιος) 11.97

6.Μαρία Σταματέλου (Πανελλήνιος) 11.78

7.Σταυρούλα Χανδρινού (Μεσσηνιακός) 11.43

8.Μαρία Τσοκάνη (Ευβοϊκός) 11.36

Υψος

1.Ιωάννα Ζάκκα (ΑΟ Φιλοθεης) 1.77

2.Κατερίνα Κυριακοπούλου (Παναχαϊκή) 1.77

3.Ελισάβετ Καλαθά (ΓΣ Τρικάλων) 1.73

4.Αλκιστη Βαγγέλη (ΠΑΟ Θερσιπος) 1.68

5.Αλεξάνδρα Γιοβάνη (Βέλος Π Φαλήρου) 1.63

5.Κωνσταντία Κουτσούκη (ΟΣΦΠ) 1.63

7.Μαρία Στεφανοπούλου (Σίσυφος Κορίνθου) 1.63

8.Κατερίνα Ντούνη (ΓΣ Κηφισιάς) 1.58

200μ

1.Ανδριάννα Φέρρα (ΟΣΦΠ) 23.89

2.Ειρήνη Βασιλείου (ΓΕ Ηρακλείου)

3.Παναγιώτα Βενιέρη (Πανιώνιος) 24.70

4.Κατερίνα Δαλάκα (Νεάπολη Χαλκίδας) 24.83

5.Ευφροσύνη Θεοδώρου (Παναξιακός) 25.06

6.Ελπίδα Καρκαλάτου (ΣΔΥ Αργολίδας) 25.92

7.Πολυτίμη Μαντά (Ολυμπιάδα Πάτρας) 26.02

8.Ειρήνη Γεωργαλά (ΑΠΟΕΛ)  26.07

Επί κοντώ

1.Αριάδνη Αδαμοπούλου (ΑΟ Φιλοθέης) 3.90

2.Ελένη Πόλακ (ΑΟ Μεγάρων) 3.90

3.Μυρτώ Κασσωτάκη (Ελ Βενιζέλος) 3.65

4.Χριστίνα Καλογεροπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.65

5.Βασιλική Καραγιάννη (ΑΕ μεσογγείων) 3.45

6.Μαρία Τριχοπούλου (ΓΣ Σέρρες 93) 3.25

6.Δήμητρα Σολομωνίδου (Πανιώνιος) 3.25

60μ εμπόδια

1.Ελισάβετ Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς) 8.26

2.Γεωργία Τερζάκη (ΓΣ Ηρακλής) 8.80

3.Κυριακή Σαμάνη (Αίολος Μακεδ) 8.81

4.Κλεάνθη Σάντα (Αστέρας Αιγάλεω) 8.82

5.Χριστίνα Μαρούδα (ΠΑΟ) 8.97

6.Χριστίνα Θεοκά (ΑΕΚ) 8.99

7.Μαρία Γεωργοπούλου (Αστερας Αιγάλεω) 9.14

8.Ασημίνα Γιάχου (Παναχαϊκή) 9.23

5θλο

1.Σοφία Υφαντίδου (Παναξιακός) 3.832

2.Εμμανουέλλα Ιωακειμίδου (ΑΟ Μυκόνου) 3.409

4.Ιωάννα Στεφανή (ΓΕ Νάουσας) 3.026

5.Μαρία Δέτση (Πανελλήνιος) 2.2989

6.Ελπίδα Τόκα (Ολυμπιάδα Πάτρας) 2.808

7.Θάλεια Ζακυνθινού (ΓΣ Λευκάδας) 2.761

8.Ανθή Ζέκου (ΓΣ Κερατσινίου) 2.733

Σφαιροβολία

1.Ευαγγελία Γερομαρκάκη (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 14.50

2.Ελένη Τζήκα (ΑΕΚ) 13.79

3.Μάντι Σιδηροπούλου (ΓΣ Λαγκαδά) 13.22

4.Ρενάτα Μπολσακοβάιτε (ΟΣΦΠ) 12.95

6.Μαρία Παντερμαλή (ΑΟ Μυκόνου) 11.14

7.Παρασκευή Παρδαλη (ΓΣ Η Σιθωνία) 10.76

8.Χαρίκλεια Μιχοπούλου (ΑΣ Κόροιβος) 10.63

3.000μ

1.Μαρίνα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 10.12.35

2.Ροδάνα Λαγωδίνου (ΠΑΟ) 10.21.72

3.Ελένη Λεβεντάκη-Γιαννικάκη (ΠΑΟ) 10.21.72

4.Κυριακή Καλογεροπούλου (ΠΑνιώνιος) 10.25.20

5.Μαργαρίτα Ντίνα (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 10.25.44

6.Γεωργία Σταμούλη (ΓΕ Αγρινίου) 10.34.67

7.Στεφανία Λεοντιάδου (ΑΟΔρομέας Αμαρ) 10.34.95

8.Ειρήνη Μιχαλά (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 10.51.30

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.