Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 31/10-1/11/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 31/10-1/11/2015

996
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 4-1
2. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0 α.α.
3. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-1
4. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 1-0
5. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
6. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/11/15 12:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-0
7. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/11/15 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 4-0
8. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Δευτέρα 02/11/15 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
10. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/11/15 12:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 2-5
11. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/11/15 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
12. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
13. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-3
14. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-0
15. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0
16. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ) 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 0-1
18. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 31/10/15 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 0-1
19. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 31/10/15 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 2-1
20. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 01/11/15 11:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-3
21. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/11/15 12:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/11/15 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-1
25. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/11/15 10:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-2
26. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΖΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/11/15 11:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-0
27. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/11/15 12:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-3
28. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 0-2
29. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 0-1
30. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 01/11/15 15:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-2
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 31/10/15 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΙΟΥΣΗΣ .) 1-0
32. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/11/15 10:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ .) 1-5
33. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 01/11/15 10:00 ΛΑΓΟΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ .) 2-0
34. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/11/15 10:00 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 1-4
35. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/11/15 11:30 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΡΟΔΗΣ .) 0-1
36. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/11/15 12:30 ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 5-0
37. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 01/11/15 14:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ .., ΚΟΥΡΗ Η. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.