Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 21/2-22/2/15

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 21/2-22/2/15

1225
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 21/02/15 15:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-1
2. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/02/15 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
3. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 21/02/15 15:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
4. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 21/02/15 15:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-0
5. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 21/02/15 15:45 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 1-2
6. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 22/02/15 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 3-0
7. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 22/02/15 15:30 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ .. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 0-0
8. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 22/02/15 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 21/02/15 14:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΛΑΧΟΥ .. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ) 2-1
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 21/02/15 15:30 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 2-0
11. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 21/02/15 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 21/02/15 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-1
13. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 21/02/15 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-0
14. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 22/02/15 15:30 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-0
15. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 22/02/15 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 4-0
16. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/02/15 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 1-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.