Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 2-3/5/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 2-3/5/2015

1251
0
Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 02/05/15 17:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
2. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/05/15 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/05/15 17:30 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-3
4. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/05/15 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 2-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/05/15 18:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
6. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/05/15 18:00 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 6-2
7. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/05/15 17:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 3-0
8. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/05/15 17:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 0-3 α.α.
9. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/05/15 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/05/15 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ) 2-0
11. ΘΗΣΕΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/05/15 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/05/15 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 2-0
13. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/05/15 14:00 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-2
14. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 03/05/15 14:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-2
15. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/05/15 14:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ .., ΣΥΡΡΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
16. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/05/15 14:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 3-2
17. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/05/15 14:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-6
18. ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/05/15 14:00 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-3
Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/05/15 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-3
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/05/15 11:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 7-6
21. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/05/15 11:00 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ) 3-1
22. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/05/15 11:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-8
23. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/05/15 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 0-1
24. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΖΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/05/15 13:30 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 2-2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.