Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 18-19/4/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 18-19/4/2015

1228
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
2. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/04/15 12:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-4
3. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/04/15 12:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-1
4. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 19/04/15 12:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-1
5. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/04/15 12:30 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
6. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/04/15 12:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ) 3-1
7. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/04/15 14:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-5
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/04/15 17:00 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ) 3-1
10. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 1-1
11. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 18/04/15 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-2
12. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-2
13. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 4-0
14. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-0
15. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/04/15 14:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-6
16. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 19/04/15 17:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/04/15 10:15 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-3
18. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/04/15 17:00 ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 2-0
19. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/04/15 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-0
20. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ –ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/04/15 17:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 2-3
21. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/04/15 17:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-0
22. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/04/15 17:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/04/15 17:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-1
25. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-0
26. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/04/15 17:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-2
27. ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/04/15 14:45 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 3-0
28. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/04/15 14:45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΥ .., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 0-0
29. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/04/15 14:45 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 4-1
30. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ –ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/04/15 14:45 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-2
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/04/15 12:00 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 1-2
32. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/04/15 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΑΓΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-1
33. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/04/15 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 2-0
34. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 19/04/15 12:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-5
35. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/04/15 12:00 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΗ Η., ΒΑΪΛΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 7-3
36. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/04/15 17:00 ΜΗΛΙΩΝΗΣ .., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.