Αρχική ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 12-13/12/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 12-13/12/2015

1243
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-0
2. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/12/15 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 3-1
3. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/12/15 09:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 10:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ .) 0-4
5. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 12:45 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 1-4
6. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-1
7. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-1
9. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/12/15 11:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-2
10. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/12/15 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-1
11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-0
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-0
13. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-2
14. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-3
15. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 14/12/15 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 1-3
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά LEGEA
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Πέμπτη 10/12/15 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-2
18. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-2
19. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/12/15 15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
20. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
21. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/12/15 10:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 0-0
22. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/12/15 11:45 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 3-1
23. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ .) 1-1
25. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 1-2
26. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-0
27. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/12/15 12:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2
28. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/12/15 12:30 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-0
29. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/12/15 15:00 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
30. ΑΟ ΖΕΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΛΑΓΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-1
33. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/12/15 09:30 ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΚΟ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 0-2
34. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/12/15 10:00 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΡΟΔΗΣ .) 2-0
35. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/12/15 10:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-1
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/12/15 12:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 1-0
37. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/12/15 12:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-1
Προηγούμενο άρθροΗ Άντερλεχτ αντίπαλος του Ολυμπιακού στους 32 του Europa League
Επόμενο άρθροΣυγκεντρώθηκαν 95241 ευρώ στο Bazaar του Βήματος για τους απόρους του Πειραιά

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.