Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 12-13/12/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 12-13/12/2015

1146
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-0
2. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/12/15 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 3-1
3. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/12/15 09:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 10:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ .) 0-4
5. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 12:45 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 1-4
6. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-1
7. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-1
9. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/12/15 11:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-2
10. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/12/15 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-1
11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-0
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-0
13. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-2
14. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-3
15. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 14/12/15 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 1-3
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά LEGEA
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Πέμπτη 10/12/15 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-2
18. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-2
19. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/12/15 15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
20. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
21. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/12/15 10:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 0-0
22. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/12/15 11:45 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 3-1
23. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ .) 1-1
25. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 1-2
26. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-0
27. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/12/15 12:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2
28. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/12/15 12:30 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-0
29. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/12/15 15:00 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
30. ΑΟ ΖΕΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 13/12/15 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 12/12/15 15:00 ΛΑΓΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-1
33. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/12/15 09:30 ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΚΟ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 0-2
34. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/12/15 10:00 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΡΟΔΗΣ .) 2-0
35. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/12/15 10:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-1
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/12/15 12:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 1-0
37. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/12/15 12:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.