Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αγώνες ΕΠΣΠ 2-3/1/2016

Αγώνες ΕΠΣΠ 2-3/1/2016

1260
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/01/16 15:15 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 2-0
2. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/01/16 12:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 3-2
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/01/16 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 2-0
4. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/01/16 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 2-0
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/01/16 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 0-0
6. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/01/16 15:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ .) 2-2
7. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δευτέρα 04/01/16 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/01/16 15:15 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 5-0
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/01/16 12:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-1
10. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/01/16 14:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ) 1-1
11. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Κυριακή 03/01/16 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-1
12. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 03/01/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 4-1
13. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/01/16 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-1
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/01/16 15:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
15. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/01/16 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.