Home ΠΟΛΙΤΙΚΑ Όλοι οι υποψήφιοι βουλευτές στην B’ Πειραιά

Όλοι οι υποψήφιοι βουλευτές στην B’ Πειραιά

1404
0

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ του Δημητρίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

3. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

4. ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου ( δημιουργία , ξανά! Θάνος Τζήμερος)

5. ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου ( δημιουργία , ξανά! Θάνος Τζήμερος)

6. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στυλιανού («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

7. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

8. ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αλεξάνδρου («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

9. ΑΣΑΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

10. ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Νικολάου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

11. ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας ( Κ.Κ.Ε)

12. ΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

13. ΒΙΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

14. ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

15. ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

16. ΒΟΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

17. ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Ιωάννη («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

18. ΓΚΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημήτριου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ).

19. ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

20. ΓΟΥΡΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Πιέρρου (ΟΑΚΚΕ – Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ)

21. ΓΡΗΓΟΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

22. ΓΥΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Φωτίου ( δημιουργία , ξανά! Θάνος Τζήμερος)

23. ΔΕΓΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

24. ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

25. ΔΕΠΑΣΤΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Παναγιώτη («ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας»).

26. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γρηγορίου («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

27. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γαβριήλ (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

28. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Δημητρίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

29. ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ (ΚΑΛΛΙ) του Ζαχαρία «ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ» (Ε.ΠΑ.Μ.)

30. ΔΡΑΧΑΛΙΒΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του Αθανασίου «ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ» (Ε.ΠΑ.Μ.)

31. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας ( Κ.Κ.Ε)

32. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

33. ΖΑΪΡΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ του Εμμανουήλ ( δημιουργία , ξανά! Θάνος Τζήμερος)

34. ΖΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (EYA) του Δημητρίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

35. ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ….. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

36. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

37. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου ( δημιουργία , ξανά! Θάνος Τζήμερος)

38. ΘΩΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

39. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

40. ΚΑΖΑΛΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ (ΚΟΡΙΝΑ) του Νικολάου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

41. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε)

42. ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

43. ΚΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Μιχαήλ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

44. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

45. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α. (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ))

46. ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παντελή («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

47. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Ελευθερίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))

48. ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ευαγγέλου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

49. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))

50. ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ιωάννη (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

51. ΚΙΖΙΡΙΔΗ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ του Αναστασίου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

52. ΚΙΡΛΑΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

53. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

54. ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Κωνσταντίνου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

55. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Σπυρίδωνος («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

56. ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΗΛ (ΦΑΗΛΟΣ) του Μιλτιάδη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

57. ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

58. ΚΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Θεοδώρου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε))

59. ΚΥΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Κυριακούλη(ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ))

60. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

61. ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου «ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ» (Ε.ΠΑ.Μ.)

62. ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

63. ΛΑΓΟΥΤΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Τζαννή(ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

64. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

65. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

66. ΛΕΟΜΠΙΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Τζιοβάννι(«ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

67. ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

68. ΛΙΟΣΑΤΟΥ ΖΩΗ του Ευαγγέλου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

69. ΜΑΪΛΛΗ – ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΝΝΑ (ΛΙΑΝΑ) του Αθανασίου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

70. ΜΑΚΡΕΝΟΓΛΟΥ ΑΝΙΚΗΤΟΣ του Ιωάννη ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

71. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

72. ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημοσθένους («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

73. ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε)

74. ΜΑΥΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παναγιώτη («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

75. ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Πασχάλη (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

76. ΜΕΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

77. ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου ( ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ)

78. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

79. ΜΟΥΚΑΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Μηνά (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

80. ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία ( ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ)

81. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Θωμά (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

82. ΜΠΑΣΔΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αναστασίου (ΚΟΙΝΩΝΙΑ)

83. ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Θεοδώρου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε)

84. ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Γεωργίου («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

85. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία) 86. ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ) 87. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ) 88. ΝΙΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΡΙΔΑ) του Νικολάου («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

89. ΝΙΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου (ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»)

90. ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε)

91. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

92. ΠΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σωτηρίου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

93. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

94. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

95. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Αναστασίου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

96. ΠΑΠΑΜΕΘΟΔΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Παντελή «ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ» (Ε.ΠΑ.Μ.)

97. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Ιωάννη (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε) 98. ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Σταύρου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε)

99. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

100. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α. (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ)

101. ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε)

102. ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

103. ΡΑΦΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου («ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς»).

104. ΡΟΥΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

105. ΣΑΛΟΥΦΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Αντωνίου (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

106. ΣΑΜΑΡΑ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του Κωνσταντίνου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

107. ΣΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Ιωάννη (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

108. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευσταθίου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

109. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

110. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοδώρου (ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ)

111. ΣΥΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κυριάκου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

112. ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βλασίου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

113. ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Χρήστου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

114. ΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

115. ΤΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα (Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Κ.Κ.Ε)

116. ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

117. ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΙΡΙΑ) του Αναστασίου («ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ»)

118. ΤΣΕΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιλτιάδη (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

119. ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πρόδρομου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

120. ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταματίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

121. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

122. ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

123. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία)

124. ΧΑΔΙΑΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του Μιχαήλ (ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

125. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

126. ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

127. ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

128. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

129. ΧΡΥΣΑΓΗ ΑΡΓΥΡΩ του Ιωάννη («ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»)

130. ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ του Ευστρατίου ( «ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.