Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Κύπελλο ΕΠΣΠ – Αποτελέσματα Β’ φάσης

Κύπελλο ΕΠΣΠ – Αποτελέσματα Β’ φάσης

1066
0
1. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Τετάρτη 23/09/15 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 1-5
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 26/09/15 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΥΡΛΙΑΣ .. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
3. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 26/09/15 16:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 0-4
4. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 26/09/15 16:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ) 2-2 (πεν: 1-4)
5. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 26/09/15 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-2
6. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 26/09/15 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 0-4
7. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 26/09/15 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
8. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/09/15 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 2-1
9. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 26/09/15 16:00 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-7
10. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 27/09/15 11:00 ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΥ .., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-5
11. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 27/09/15 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-5
12. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/15 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-0
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 27/09/15 16:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-0
14. ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/09/15 16:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-4
15. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 27/09/15 16:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-3
16. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 27/09/15 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
17. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/09/15 16:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-2
18. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/15 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ .., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-3 παρ.
19. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/09/15 16:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
20. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 27/09/15 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
21. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 27/09/15 16:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ .. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.