Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 8/3/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 8/3/2015

1123
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 08/03/15 13:15 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ) 1-0
2. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 08/03/15 15:45 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-0
3. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 08/03/15 15:45 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 3-1
4. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 08/03/15 15:45 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ) 2-1
5. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 08/03/15 16:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-2
6. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Κυριακή 08/03/15 16:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 2-0
7. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 08/03/15 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 08/03/15 13:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 1-2
9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 08/03/15 13:15 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ) 0-1
10. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/03/15 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 3-0
11. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 08/03/15 15:45 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-0
12. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 08/03/15 15:45 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-0
13. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 08/03/15 15:45 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 08/03/15 10:30 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 0-0
16. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 08/03/15 10:45 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 2-1
17. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/03/15 12:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 08/03/15 13:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
19. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 08/03/15 13:15 ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΒΙΚΥ) 1-0
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 08/03/15 15:45 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ .., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-0
21. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 08/03/15 15:45 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 0-10
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 08/03/15 10:30 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
23. ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 08/03/15 10:30 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 4-0
24. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 08/03/15 11:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-4
25. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 08/03/15 13:15 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 3-2
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 08/03/15 13:15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 3-0
27. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 08/03/15 13:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ .., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-1
28. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 08/03/15 15:45 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 08/03/15 09:30 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-6
30. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 08/03/15 10:30 ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 3-2
31. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 08/03/15 10:30 ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΛΑΓΟΣ .., ΒΑΚΟ Α. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-0
32. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 08/03/15 12:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΓΓΑΘΕΡΗΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 0-6
33. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΖΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 08/03/15 13:15 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-3
34. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 08/03/15 13:15 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΒΑΚΟ Α. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.