Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 3-4/10/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 3-4/10/2015

1559
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-1
2. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/10/15 13:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
4. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 3-0
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ) 3-0 α.α.
6. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/10/15 16:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
7. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-1
8. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 05/10/15 16:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΜΗΤΣΗ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-1
10. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-0
11. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 2-0
12. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
13. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .., ΒΑΪΛΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 2-1
14. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 04/10/15 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-0
15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 7-0
16. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 0-2
18. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-2
19. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 2-0
20. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/10/15 13:45 ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
21. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/10/15 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
22. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ .., ΣΥΡΡΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 2-2
23. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 03/10/15 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 2-0
25. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 1-3
26. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-4
27. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/10/15 12:15 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 0-1
28. ΑΟ ΖΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 13:45 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-4
29. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 04/10/15 13:45 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ .., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
30. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-1
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 03/10/15 16:30 ΛΑΓΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η. (Παρατηρητής: ΠΟΛΙΤΗΣ .) 0-3
32. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 04/10/15 10:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 0-2
33. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 04/10/15 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ .., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 0-1
34. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ .. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
35. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 04/10/15 13:45 ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 3-1
36. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 04/10/15 13:45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
37. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΒΑΚΟ Α., ΚΥΡΛΙΑΣ .. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.