Home ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 24-25/10/2015

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ 24-25/10/2015

1029
0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 25/10/15 12:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
2. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-3
3. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
4. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-4
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .) 2-2
6. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-1
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 25/10/15 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
8. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 24/10/15 14:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-1
10. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 24/10/15 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-2
11. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 24/10/15 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-3
12. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 25/10/15 12:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-0
13. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 25/10/15 12:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-4
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 25/10/15 15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
15. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
16. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 25/10/15 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 24/10/15 16:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-2
18. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 24/10/15 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 2-0
19. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/10/15 16:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
20. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 25/10/15 10:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΒΛΑΧΟΥ Κ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) 1-2
21. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 25/10/15 11:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-0
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 25/10/15 12:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 1-1
23. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 25/10/15 12:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 24/10/15 16:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-0
25. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 24/10/15 16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 25/10/15 10:00 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
27. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/10/15 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-1
28. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 25/10/15 12:30 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-5
29. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 25/10/15 12:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 1-0
30. ΑΟ ΖΕΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΚΟ Α. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 3-2
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 24/10/15 16:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ .) 3-2
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 25/10/15 10:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .) 2-0
33. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 25/10/15 10:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ .) 2-2
34. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 25/10/15 10:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΡΟΔΗΣ .) 1-0
35. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 25/10/15 10:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
36. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 25/10/15 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΟΥΡΗ Η. (Παρατηρητής: ΤΣΟΛΑΚΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-3
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 25/10/15 15:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 5-0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.