Home ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑ Λιμάνι Πειραιά : Τα δρομολόγια των πλοίων μέχρι το τέλος του καλοκαιριού

Λιμάνι Πειραιά : Τα δρομολόγια των πλοίων μέχρι το τέλος του καλοκαιριού

821
0
SHARE

Λόγω αλλαγών, που ενδεχομένως να προκύψουν στα δρομολόγια των πλοίων που ανακοινώνονται, το ενδιαφερόμενο επιβατικό κοινό παρακαλείται όπως απευθύνεται στην πλοιοκτήτρια εταιρεία ή το ναυτικό πρακτορείο, από το οποίο εκδόθηκε το εισιτήριο του ή στο Κεντρικό Λιμεναρχείο Πειραιά (τηλ.: 210 4172675).

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΜΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
10:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
11:00 ΜΗΛΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
13:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΝΙΣΥΡΟ-ΤΗΛΟ-ΡΟΔΟ – ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟ Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
21:30 ΘΗΡΑ-ΚΩ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
23:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΦΟΛ/ΔΡΟ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΚΥΘΝΟ- ΣΕΡΙΦΟ – ΜΗΛΟ-ΣΙΦΝΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΘΗΡΑΣΙΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ-ΚΑΣΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΔΙΑΦΑΝΙ-ΧΑΛΚΗ-ΡΟΔΟ ΠΡΕΒΕΛΗΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
22:00 ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

ΤΡΙΤΗ 13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:05 ΚΥΘΝΟ- ΣΕΡΙΦΟ – ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟ-ΚΑΒΑΛΑ Ν. ΜΥΚΟΝΟΣ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
8:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
10:00 ΚΥΘΗΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΟ ΙΟΝΙΣ
10:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
15:00 ΠΑΤΜΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΛΕΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΚΑΣΟ- Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:00 ΜΥΚΟΝΟ-ΠΑΤΜΟ-ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΒΑΘΥ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟ-ΚΑΒΑΛΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
21:30 ΘΗΡΑ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΦΟΛ/ΔΡΟΣ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:05 ΚΥΘΝΟ- ΣΕΡΙΦΟ – ΜΗΛΟ-ΣΙΦΝΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
11:00 ΜΗΛΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
20:00 ΨΑΡΑ-ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ

 

ΠΕΜΠΤΗ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
14:00 ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΝΙΣΥΡΟ-ΤΗΛΟ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ-ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
23:59 ΒΑΘΥ  ΚΩ ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛ/ΔΡΟΣ -ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
8:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
14:00 ΚΥΘΗΡΑ-ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΟ ΙΟΝΙΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΘΗΡΑΣΙΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
18:00 ΜΗΛΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΣΗΤΕΙΑ-ΚΑΣΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΔΙΑΦΑΝΙ-ΧΑΛΚΗ-ΡΟΔΟ ΠΡΕΒΕΛΗΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
21:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
7:30 ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
11:00 ΨΑΡΑ-ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
12:00 ΝΑΞΟ-ΠΑΡΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
23:55 ΚΑΤΑΠΟΛΑ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
23:59 ΚΑΛΥΜΝΟ-ΛΕΡΟ-ΠΑΤΜΟ Μ.ΣΤΑΡ 1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-MΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
13:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΝΙΣΥΡΟ-ΤΗΛΟ-ΡΟΔΟ – ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟ Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
21:30 ΘΗΡΑ-ΚΩ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
23:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-MΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
13:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΝΙΣΥΡΟ-ΤΗΛΟ-ΡΟΔΟ – ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟ Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
21:30 ΘΗΡΑ-ΚΩ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
23:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ

 

ΤΡΙΤΗ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:05 ΚΥΘΝΟ- ΣΕΡΙΦΟ – ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:15 ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟ-ΚΑΒΑΛΑ Ν. ΜΥΚΟΝΟΣ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
8:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
10:00 ΚΥΘΗΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΟ ΙΟΝΙΣ
15:00 ΠΑΤΜΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΛΕΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΚΑΣΟ- Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:00 ΜΥΚΟΝΟ-ΠΑΤΜΟ-ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΒΑΘΥ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟ-ΚΑΒΑΛΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
21:30 ΘΗΡΑ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΣΙΦΝΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
20:00 ΨΑΡΑ-ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
14:00 ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΝΙΣΥΡΟ-ΤΗΛΟ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ-ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
23:59 ΒΑΘΥ  ΚΩ ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛ/ΔΡΟΣ -ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
8:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
14:00 ΚΥΘΗΡΑ-ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΟ ΙΟΝΙΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΘΗΡΑΣΙΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
18:00 ΜΗΛΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΣΗΤΕΙΑ-ΚΑΣΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΔΙΑΦΑΝΙ-ΧΑΛΚΗ-ΡΟΔΟ ΠΡΕΒΕΛΗΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
21:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-MΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
13:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΝΙΣΥΡΟ-ΤΗΛΟ-ΡΟΔΟ – ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟ Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
21:30 ΘΗΡΑ-ΚΩ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
23:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:00 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΣΙΦΝΟ-ΚΙΜΩΛΟ-MΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΘΗΡΑΣΙΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΜΗΛΟ-ΣΙΦΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
18:00 ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ-ΚΑΣΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΔΙΑΦΑΝΙ-ΧΑΛΚΗ-ΡΟΔΟ ΠΡΕΒΕΛΗΣ
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
22:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:05 ΚΥΘΝΟ- ΣΕΡΙΦΟ – ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟ-ΚΑΒΑΛΑ Ν. ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
8:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
10:00 ΚΥΘΗΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΟ ΙΟΝΙΣ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
15:00 ΠΑΤΜΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΛΕΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΚΑΣΟ- Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΜΗΛΟ-ΣΙΦΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:00 ΜΥΚΟΝΟ-ΠΑΤΜΟ-ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΒΑΘΥ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟ-ΚΑΒΑΛΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
21:30 ΘΗΡΑ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΦΟΛ/ΔΡΟΣ-ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΚΥΘΝΟ- ΣΕΡΙΦΟ – ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
20:00 ΨΑΡΑ-ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΜΗΛΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
9:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
10:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
14:00 ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΝΙΣΥΡΟ-ΤΗΛΟ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ-ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ Ν.ΧΙΟΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΣΥΡΟ-ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
20:00 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
23:59 ΒΑΘΥ  ΚΩ ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 1

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
06:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΗ ΤΖΕΤ 2
7:00 ΣΙΦΝΟ-ΦΟΛ/ΔΡΟΣ -ΣΙΚΙΝΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΚΙΜΩΛΟ-ΜΗΛΟ-ΣΙΦΝΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
14:00 ΚΥΘΗΡΑ-ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΟ ΙΟΝΙΣ
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ—ΘΗΡΑΣΙΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΜΗΛΟ-ΣΙΦΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
18:00 ΣΥΡΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
18:00 ΜΗΛΟ-ΘΗΡΑ-ΑΝΑΦΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΣΗΤΕΙΑ-ΚΑΣΟ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΔΙΑΦΑΝΙ-ΧΑΛΚΗ-ΡΟΔΟ ΠΡΕΒΕΛΗΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Μ.ΟΡΑΪΖΟΝ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
21:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ
6:45 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΔΟΝΟΥΣΑ-ΑΙΓΙΑΛΗ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ
6:50 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ-ΡΑΦΗΝΑ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ
7:00 ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ
7:00 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ WORLD CHAMPION JET
7:00 ΠΑΡΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ ΤΕΡΑ ΤΖΕΤ
7:00 ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΑΜΟΡΓΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ
7:05 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
7:05 ΚΥΘΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ
7:15 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4
7:15 ΣΥΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΕΥΔΗΛΟ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ
7:25 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ
7:30 ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΚΙΜΩΛΟ Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ
7:30 ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ
10:00 ΧΑΝΙΑ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
11:00 ΜΗΛΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΝΩΣΟΣ Π.
11:00 ΨΑΡΑ-ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΣΑΜΟΣ
12:00 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΩ Μ.ΣΤΑΡ 1
15:30 ΣΕΡΙΦΟ-ΣΙΦΝΟ-ΜΗΛΟ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ
16:00 ΧΑΝΙΑ ΜΥΚΟΝΟΣ Π.
17:00 ΜΗΛΟ-ΣΙΦΝΟ-ΣΕΡΙΦΟ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ
17:30 ΠΑΡΟ-ΝΑΞΟ-ΙΟ-ΘΗΡΑ Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ
21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΙΙ
22:00 ΧΑΝΙΑ Μ.ΓΚΑΛΑΞΥ
22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Π.
22:55 ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ν.ΡΟΔΟΣ
23:55 ΚΑΤΑΠΟΛΑ-ΠΑΤΜΟ-ΛΕΡΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ Μ.ΣΤΑΡ 2
23:59 ΚΑΛΥΜΝΟ-ΛΕΡΟ-ΠΑΤΜΟ Μ.ΣΤΑΡ 1

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.